V australském Melbourne právě probíhá trénink našeho týmu na lodích O´pen BIC

17.01.2015 01:01

Ve středu 14. ledna 2015 před půlnocí jsme se po 2-týdenním poznávacím putování po Western Australia vrátili do Melbourne (VIC), kde nyní od čtvrtka 15. do neděle 18. ledna probíhá intenzivní trénink našich závodnic (Veroniky a Kateřiny) na skifech třrídy O´pen BIC spolu s družstvem domácího Sandringhan Yacht Club. Podmínky jsou pro jachting zatím příznivé, převážně polojasno, vítr 15-20 uzlů a vlny do 1,5 metru. Samotné mistrovství Austrálie třídy O´pen BIC začíná registrací v neděli 18., první rozjížka bude odstartována v pondělí 19.1. a závod potrvá až do čtvrtka 22. ledna. Obrazové reportáže dokumentující veškeré zdejší dění najdete jako obyvkle na facebooku na naší klubové stránce https://www.facebook.com/ycpanczech

Z Melbourne, Victoria, Australia zdraví Boris a tým YCPC/CVA

Zpět